akcje ewangelizacyjne

Podaruj swoją lilię Maryi – niezwykła akcja, którą zorganizowało Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi

Do 25 września będzie można wziąć udział w niezwykłej akcji „Twoja lilia w Fatimie” organizowanej przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi.

 

Wystarczy wejść na stronę https://lilia.fatima.pl/ i tam zarejestrować swój udział, wybierając ilość kwiatów, jakie chcemy wysłać do Fatimy i ofiarować Matce Bożej. Dwa lata temu, kiedy obchodziliśmy setną rocznice objawień fatimskich, wysłaliśmy do portugalskiego miasteczka aż 10 000 białych lilii! Czy można pobić ten chlubny rekord? Oczywiście, że tak. Wystarczy poinformować a całej akcji swoich bliskich oraz znajomych, którzy z pewnością przyłączą się do naszej wspólnej kampanii.

 

Co więcej, w łatwy sposób możemy sprawić, że nasze imię oraz nazwisko również trafi do Kaplicy Objawień w Fatimie – czyli tam, gdzie dokonał się cud i Maryja objawiła się trojgu pastuszków, Hiacyncie, Marcie oraz Franciszkowi.

Wystarczy pobrać z wyżej wymienionej strony Akt poświęcenia się Niepokalanej św. Maksymiliana Marii Kolbego, odmówić go i odesłać na adres Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi jednocześnie zawierzając Matce Bożej siebie i swoich bliskich.

 

Zobacz też: https://fatima.pl/

Wszystkie akty poświęcenia oraz kwiaty zostaną przetransportowane do Fatimy i złożone 13 października 2019 roku. Czasu zostało już niewiele. Ze względu na trudne zabiegi logistyczne akcja kończy się już 25 września.

Dodatkowo, każdy kto dołączy do akcji „Twoja lilia w Fatimie” otrzyma wyjątkowy ebook „Fatimska Pani”